Informace o nás

Pejskové mne provázejí celým životem. Jako dítě jsem dostala od svého skvělého strýce foxteriéra bez PP, kterému moje maminka dala jméno Lesan. Další pejsek, kterého jsme si pořídili co by společníka v čase, kdy jsme ještě neměli děti, byl pudl střední apricot, kterému jsme říkali Bob. V době, kdy jsme již měli děti a kamarádka si pořídila fenku dalmatina, jsme neodolali tomuto plemenu a pořídili jsme si báječného dalmatina Dustina, který nám pomohl vychovat naše děti k lásce ke zvířátkům a zodpovědnosti za ně. Ve stejné době jsme mamince, která ovdověla, přivedli domů společnici papillonku Ciu. Byla to moje první chovná fenečka, na které jsme odchovali náš první vrh fenečku Arletku.

V roce 2008 nás dalmatin Dustin opustil. Dlouho jsme si nemohli zvyknout na prázdný byt. Když postupně z domova děti odcházely do svých nových domovů a já zůstala sama, začala jsem uvažovat, že si pořídím nového pejska. V tomto mne velice silně podporovala dcera, která vybrala plemeno čivava. Půl roku jsem odolávala tomuto plemenu. Různé články na internetu nebyly k čivaví povaze příliš lichotivé. Přes to vše nakonec toto plemeno zvítězilo a my si s dcerou na den dětí v roce 2011 jeli pro svou první čivavku do Neškaredic u Kutné Hory k manželům Vokálkovým …

... pro Holigana Molendo Údolí Vrchlice.

 

Tím začala veliká láska k plemenu čivava.

Novinky

18.10.2020 23:57

A konečně jsme se dočkali nejkrásnějšího období v chovu. 18.10.2020 večer se nám narodila krásná 4 štěňátka. Maminka naše kráska Special Guest Juliet Capulet a tatínek Helmiaisen Legendary Edition.

Máme obrovskou radost.

Koukněte sem.

04.10.2020 17:50

Pro nás nejbližší a oblíbená mezinárodní výsrava v Českých Budějovicích proběhla za přísných hygienických podmínek. Dost možná, že to je i letos poslední výstava. Tuto výstavu posuzovala paní rozhodčí Olga Dolejšová. Měli jsme zde tři zástupce naší smečky. Nejmladší Harmonia of July CIA pod Vráží ve třídě mladých vyhrála a získala ocenění Výborná 1, CAJC, BOJ. Byl to poslední CAJC, který potřebovala pri zíckání titulu Český Junior Šampion. Dospívajíci dáma Frenčí (Faidra of Ria CIA pod Vráží) ve třídě mladých získala ocenění Výborná 1, CAC. A náš miláček ostřílený Luke Danes Special Guest vyhrál třídu šampionů a odnesl si ocenění Výborná 1, CAC, CACIB a BOB. Tímto CACem dosáhl na titul  Českého Šampiona a Šampiona ČMKU. Z výstavy jsme odjeli šťastní a spokojení.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>


  

 

 

Kontaktujte nás

Kontakt

Regina Plouharová náměstí Přátelství 684
383 01 Prachatice
+420 775 368 564 chihuahua-cz@seznam.cz